Wyszukaj 18 pojazdów na sprzedaż

Witamy w Auto Hobby w Białymstoku.

AUTO HOBBY JAKO AUTORYZOWANY DEALER SERWISOWY FORDA działa na rynku motoryzacyjnym od 1994r. Naszą ideą było stworzenie firmy przyjaznej Klientom, która zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie usług posprzedażnych w całym okresie eksploatacji pojazdu. W Auto Hobby możesz liczyć na solidnych i kompetentnych pracowników, których wiedza i umiejętności wsparte są wieloletnim doświadczeniem i szkoleniami.


NASZA OFERTA

 •  
  [Insert alt tag here]

  ASO Auto Hobby zadba o kompleksową obsługę Twojego Forda.

  Wykonujemy m.in naprawy gwarancyjne, przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową, komputerowy serwis układów klimatyzacji, wymianę opon. Profesjonalna i wykfalifikowana kadra, zapewni Państwu wysoką jakość obsługi.

  Zadzwoń lub wyślij e-mail

 •  
  [Insert alt tag here]

  Oryginalne Części Forda

  Oferujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do samochodów Ford. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz specjalne promocje dla warsztatów i sklepów.

  Zadzwoń lub wyślij e-mail

 •  
  [Insert alt tag here]

  Autoryzowany zakład napraw nadwozi - AZNN

  Warsztat blacharsko-lakierniczy Auto Hobby jest najdłużej działającym Autoryzowanym Zakładem Naprawy Nadwozi Forda w woj. podlaskim. Świadczy usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa wszystkich marek, w tym usługi związane z likwidacją szkód komunikacyjnych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych.

  Zadzwoń lub wyślij e-mail

 •  
  [Insert alt tag here]

  Doradztwo przy zakupie samochodów używanych

  Udzielamy wszelkich informacji na temat dostępnych modeli samochodów marki Ford oraz aktualnej oferty kredytowej i leasingu. Zachęcamy również do skorzystania z pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych w ramach Ford ubezpieczenia.

  Zadzwoń lub wyślij e-mailZielona energia w firmie Auto Hobby.

AUTO HOBBY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymało dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna Działanie 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii na realizację projektu nr WND-RPPD.05.01.00-20-0126/17 pt. „Zielona energia w firmie Auto Hobby sp. z o.o.” 

Celem głównym realizowanego projektu jest wytwarzanie energii elektrycznej z OZE na potrzeby własne firmy, co pozwoli na ograniczenie emisji CO2. Rezultatem realizacji projektu będzie: 

• Zwiększenie wolumenu energii produkowanej z OZE
• Spadek emisji gazów cieplarnianych
• Obniżenie krajowych kosztów z tytułu zakupu praw do emisji
• Zmniejszenie szkód wywołanych emisjami
• Poprawa bezpieczeństwa energetycznego

Wartość projektu: 229 386,45 PLN Wkład Funduszy Europejskich: 121 220,48 PLN.


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera