Ford Assistance 12

Ford Assistance: Pomoc w razie awarii 24h

Ford Assistance (Ford Pomoc) to pakiet pomocy drogowej, która sprawdzi się zarówno w miejscu Twojego zamieszkania, jak i na terenie Europy. Działa przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Każdy nowy pojazd osobowy oraz użytkowy marki Ford ma zapewnioną bezpłatną ochronę w postaci assistance na czas gwarancji podstawowej w ramach programu Euroservice.

Przy każdej wizycie w serwisie na przeglądzie okresowym masz okazję wykupić usługę Assistance12.

Program Assistance12 trwa dwanaście miesięcy od daty wykonania przeglądu okresowego lub do przebiegu, przy którym wymagane jest wykonanie kolejnego przeglądu, w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy.

Koszt programu to: 29,90 zł


Jaki jest zakres?

Jeżeli naprawa pojazdu nie może zostać zrealizowana tego samego dnia, oferujemy m.in. jedno z poniższych świadczeń:

1. Umożliwienie kontynuacji podróży poprzez:

  • udostępnienie samochodu zastępczego (w ramach Euroservice do 4 dni, w ramach Assistance 12 do 2 dni),
  • sfinansowanie kontynuacji podróży lub przejazdu do miejsca zamieszkania taksówką, gdy odległość od miejsca zdarzenia do miejsca docelowego jest mniejsza niż 30 km,
  • sfinansowanie kontynuacji podróży lub przejazdu do miejsca zamieszkania pociągiem pierwszej klasy, wraz z transportem do i z dworca kolejowego, gdy odległość od miejsca zdarzenia do miejsca docelowego jest większa niż 30 km i mniejsza niż 600 km, przy czym limit 600 km nie dotyczy zdarzeń, które miały miejsce na terenie Polski,
  • sfinansowanie kontynuacji podróży lub dotarcia do miejsca zamieszkania samolotem (klasa ekonomiczna), wraz z transportem do i z lotniska, jeżeli zdarzenie miało miejsce poza granicami Polski, w odległości większej niż 600 km od miejsca docelowego.

    Koszty kontynuacji podróży pokrywane są, gdy odległość pomiędzy miejscem zdarzenia, a miejscem docelowym nie przekracza odległości od miejsca zdarzenia do miejsca zamieszkania kierowcy.

2. Bezpłatne zakwaterowanie:

  • jeżeli awaria nastąpiła w odległości przekraczającej 50 km od miejsca zamieszkania kierowcy, kierowca i wszyscy podróżujący, zamiast kontynuować podróż, mogą poczekać na zakończenie naprawy samochodu. Nasz Operator zorganizuje i pokryje koszty noclegów (w ramach Euroservice do 4 dni, w ramach Assistance 12 do 3 dni)

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Hobby

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Hobby


Opinie